Strona główna
 
Quick search
Main page
Forum -> Sklepy akwarystyczne ->
Pages (1)
2005-10-05 08:31:17
Subject:
pedro

colonel
 
Registered user
Number of posts: 2167
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-06-10
Tego sklepu chyba jeszcze nikt nie opisał. Sklep mieści się w pasażach handlowych przy Sandomierskiej jadąc od miasta po prawej stronie (za nowym budynkiem prokuratury).
Mnie nie udało się być w środku, ponieważ 2 razy byłem w tamtej okolicy po godz. 18 i już było zamknięte. Z tego co widziałem jest w nim również akwarystyka.
Jeżeli ktoś zna ten sklep to prosimy o opinie.
up male  

2005-10-07 09:20:32
Subject:
kobi


Moderator
Number of posts: 113
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-17
Szkoda gadać, brud, smród i 0 wyboru. Nie ma sensu tam chodzić, no chyba że ktoś chce kupić danio lub mieczyka
--
Pozdrawiam
Kobi
up male  
2006-01-22 16:06:19
Subject:
akspider

sergeant
 
Registered user
Number of posts: 71
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-02-04
Zgadzam się z Kobim, szkoda tam zaglądać, fatalny sklep.
up female  
2006-12-15 00:48:01
Subject:
Chemik

soldier

Registered user
Number of posts: 45
Skąd: Kielce
Joined us: 2006-12-07
Racja racja. Wspolczuje tym biednym rybkom... Bylem tam wczoraj bo chcialem kupic Gupiki... kupilem jednego dostalem go w sloiku po koncentracie pomidorowym... :-< Popatrzylem sobie po innych rybkach i stwierdzilem ze kupie jeszcze danio. Poprosilem go o wiekszy sloik. Dal mi sloik po flaczkach zamojskich i dziurawa zakretke :-E (Dobrze ze niedaleko mam rodzine. Poszedlem wymienic ten sloik i zakretke.). Nie pali swiatla rybkom. Dopiero jak klijent wyterza wzrok to pali. Sporo w akwa ledwo zywych chorych i martwych ryb  :/ . Nie polecam.
--
Zaczynam na nowo przygodę z Akwa... :)

Pozdrawiam
Chemik
up  
2006-12-15 15:50:20
Subject:
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Chemik wrote:
Racja racja. Wspolczuje tym biednym rybkom... Bylem tam wczoraj bo chcialem kupic Gupiki... kupilem jednego dostalem go w sloiku po koncentracie pomidorowym... :-< Popatrzylem sobie po innych rybkach i stwierdzilem ze kupie jeszcze danio. Poprosilem go o wiekszy sloik. Dal mi sloik po flaczkach zamojskich i dziurawa zakretke :-E (Dobrze ze niedaleko mam rodzine. Poszedlem wymienic ten sloik i zakretke.). Nie pali swiatla rybkom. Dopiero jak klijent wyterza wzrok to pali. Sporo w akwa ledwo zywych chorych i martwych ryb  :/ . Nie polecam.

To samo napisales w innym sklepie. Coś Ci się chyba pofikało
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  
2006-12-16 23:02:40
Subject:
Chemik

soldier

Registered user
Number of posts: 45
Skąd: Kielce
Joined us: 2006-12-07
Niemozliwe. Pisalem chyba tylko o 3 albo 4 sklepach. W jakim sensie to samo?? Moze rzeczywiscie cos pomajtalem...
--
Zaczynam na nowo przygodę z Akwa... :)

Pozdrawiam
Chemik
up  
2006-12-17 09:55:04
Subject:
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
dokladnie ten sam text
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  
2007-02-12 10:00:05
Subject:
Emsi

sergeant
 
Registered user
Number of posts: 54
Skąd: Kielce
Joined us: 2007-02-10
Nie wiem jak było kiedyś ale ja byłem tam tydzień temu i było czyściutko. Mi bardzo sie ten sklep przydał do gustu. No chyba, że na Sandomierskiej jest jeszcze jakiś inny sklep bo nie wierze w to co tu czytam.
--
https://prokoder.pl


Post was edited 1 times, lately 2007-02-12 10:00:28 by author.
up male  
2008-10-01 22:42:38
Subject:
Wojtas___21

colonel
 
Registered user
Number of posts: 972
Skąd: Przemyśl - kiedyś Kielce
Joined us: 2008-05-31
powiem tyle ze czasem trafiaja sie tam fajne roslinki i ryby, kupiłem tam raz mega anubiasa nana za 10 zł a na allegro takie stoja ok 30-40 zł, cena rybek jest niewygurowana bo za sredniej wielkosci mieczyka płaciłem 2,5-3 zł a np w auqantika w tesco prawie 10, dla mnie wyglad sklepu, akwari sie nie liczy tylko co tam sie znajduje i za jaka cene,
--
Obecnie:
Beton 200l.
Krewetkarium 60l. - RC, Babaulti, cambarellus,
Krewetkarium 25l. - Sakury, CR
up male  
2010-04-02 18:20:00
Subject:
luwak

soldier

Registered user
Number of posts: 25
Skąd: Kielce/Bilcza
Joined us: 2010-04-02
Zgadzam sie z Kobim. Byłam tam dzisiaj. Nieoświetlone akwaria, a wnich zdechłe ryby... poraszka... A do tego niemiły sprzedawca... Nie polecam!
--
Zuza
up female  
2013-01-13 15:05:03
Subject:
leon68

captain

Registered user
Number of posts: 109
Skąd: kielce
Joined us: 2012-11-04
witam.nie wiem o jakim panu piszecie bo na sandomierskiej od lat obsługuje pani wlascicielka.prawda ze slabo to wyglada ale towar tani i czesto mozna tam cos fajnego trafic a ze ....ryby zdechle leza.....pokazcie mi sklep w ktorym nie znajdziecie
zdechlej rybki?
--
240L Ogólne
up male  
2013-01-13 19:06:28
Subject:
davilo85

captain

Registered user
Number of posts: 159
Skąd: Bieliny
Joined us: 2012-09-15
ja tez tam czasem zagladam przewaznie po roslinki bo zeczywiscie stan rybek nie zacheca do kupna. ale jesli chodzi o rosliny i sprzet to mozna naprawde taniej cos kupic. ale nigdy nie widzialem tam zadnego "pana" sprzedawcy wiec chyba pomyliles sklepy;p
--
112 roślinne
20 krewetkarium w przygotowaniu
up male  
2013-01-13 19:17:06
Subject:
AMJck

colonel
 
Registered user
Number of posts: 1667
Skąd: Kielce
Joined us: 2011-01-29
Temat ogólnie jest z przed 7 lat... wznowiony był ostatnio w 2010r. A tutaj Wy piszecie, że obsługuje kobieta - może 5-7 lat temu był tam facet...?
--
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego - powiedział piąty i w czwórkę wyszli...
up male  
2013-03-13 14:46:04
Subject:
daniel86

soldier

Registered user
Number of posts: 21
Skąd: Kielce
Joined us: 2012-12-27
Jeżeli mowa o sklepie na sandomierskiej niedaleko prokuratury, to miesiąc temu byłem tam. Obsługiwał mężczyzna. Akwaria w fatalnym stanie ... brudna woda. Tragedia. Ale jeśli chodzi o obsługę to mi się podobało, pan pomógł i doradzał, wytłumaczył.
Aż dziś z ciekawości przejdę się tam po pracy. Jak coś "schrajbne" co i jak.
up male  
Pages (1)
 
Jump to forum:

Logowanie
Login hasło
Zapamiętaj te ustawienia i od tej pory loguj mnie automatycznie (przy pomocy "cookies").


Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć !

© 2005 Kieleckie Forum Akwarystyczne - KFA. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Strona wygenerowana po raz: 107655380
w tym 107655007 razy przez niezalogowanych użytkowników
0.013 | forum engine by Andrzej Sobczyk
Kasy Fiskalne Kielce | Drukarki Fiskalne Kielce | Wagi Sklepowe Kielce
Menu podręczne
  Strona główna
  Forum