Strona główna
 
Quick search
Main page
Forum -> ->
Pages (1)
2016-12-22 00:01:45
Subject:
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2016

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chciałem życzyć wszystkim wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych wśród rodziny i przyjaciół oraz spełnienia wszystkich Wigilijnych Życzeń.


--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  

2016-12-22 04:40:22
Subject:
AMJck

colonel
 
Registered user
Number of posts: 1667
Skąd: Kielce
Joined us: 2011-01-29
Dorzucam się do życzeń i życzę wszystkim konkretnego opierniczania się i solidnego przejedzenia :-D WESOŁYCH ŚWIĄT.
--
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego - powiedział piąty i w czwórkę wyszli...
up male  
2016-12-22 06:03:20
Subject:
Marcin K.

soldier

Registered user
Number of posts: 42
Skąd: Piekoszów
Joined us: 2016-09-10
To i ja się dorzucę - życzę Wszystkim zrowych, wesołych świąt!!!
--
54 l towarzyskie
Oświetlenie: chihiros led a401
Filtracja: aquael fzn-2
Parametry wody: pH ok 7.5, gh 13, kh 4
Obsada: 6 x otosek, 15 x neon innesa, 12 x krewetka red cherry, 1x ślimak helmet.


Post was edited 1 times, lately 2016-12-22 06:45:27 by author.
up male  
2016-12-22 11:19:35
Subject:
artix84

colonel
 
Registered user
Number of posts: 1280
Skąd: Suchedniów
Joined us: 2006-10-09
Wszystkiego dobrego. Dużo szczęścia i spokoju
up male  
2016-12-22 15:21:08
Subject:
smietan

colonel

Registered user
Number of posts: 424
Skąd: Kielce
Joined us: 2010-10-12
I wszystkiego dobrego w Nowym Roku, aby 2017 nie był gorszy od tego już kończącego się :)
up male  
2016-12-22 18:21:11
Subject:
kubaf22

sergeant

Registered user
Number of posts: 67
Skąd: kielce
Joined us: 2015-06-14
dziękuję za życzenia. Najlepszego w Nowym Roku 2017.
Spokoju w Święta, dużo uśmiechu, roztropnego jedzenia i picia :)
jak u kogoś przemówią rybki, proszę to zgłosić, nagrać i dobrze zapamiętać. Lub przestać już spożywać :)
Wszystkiego dobrego :) !!!!
up male  
2016-12-22 20:11:33
Subject:
Asembler

colonel
 
Registered user
Number of posts: 250
Skąd: Kielce
Joined us: 2011-10-07
Wesołych Świąt ....
--
18,7l-SCR & Yellow 30l-Sakury 27l-Blue Bolt & Orange
up male  
2016-12-23 00:18:46
Subject:
Hornet

captain

Registered user
Number of posts: 106
Skąd: Bieliny
Joined us: 2011-11-10
Spokojnych, rodzinnych Świąt, szalonego Sylwestra i pomyślności w nadchodzącym roku dla wszystkich akwarystów i ich rodzin :)
up male  
2016-12-23 16:44:55
Subject:
Gienek1

colonel

Registered user
Number of posts: 676
Skąd: Zagnańsk
Joined us: 2014-01-05
Rownierz wesolych i bialych swiat spokojnych oraz szczesliwego nowego 2017 roku
up male  
2016-12-24 16:21:41
Subject:
darkon

colonel
 
Registered user
Number of posts: 856
Skąd: Kielce
Joined us: 2011-01-29
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim wielu radości, szczęścia i rodzinnych świąt.
--
Mbunarium
===
Labeotropheus trewavasae "Thumbi West" 2+4
Chindongo saulosi "Taiwanee Reef" 2+4
Pseudotropheus cyaneorhabdos 1+2
Metriaclima estherae "Minos Reef" MC/OB 2+3
up male  
2016-12-24 20:59:02
Subject:
Lemak

colonel
 
Registered user
Number of posts: 252
Skąd: Kielce
Joined us: 2015-03-05
Również Wesołych Świąt!!! :D
--
Lemak
holender 240L http://www.kfa.org.pl/aforum.php?op=show_thread&id=21404
krewetkaria http://www.kfa.org.pl/aforum.php?op=show_thread&id=21467
up male  
Pages (1)
 
Jump to forum:

Logowanie
Login hasło
Zapamiętaj te ustawienia i od tej pory loguj mnie automatycznie (przy pomocy "cookies").


Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć !

© 2005 Kieleckie Forum Akwarystyczne - KFA. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Strona wygenerowana po raz: 107182911
w tym 107182538 razy przez niezalogowanych użytkowników
0.012 | forum engine by Andrzej Sobczyk
Kasy Fiskalne Kielce | Drukarki Fiskalne Kielce | Wagi Sklepowe Kielce
Menu podręczne
  Strona główna
  Forum