Strona główna
 
Quick search
Main page
Forum -> -> Konkurs
Pages (3) 1 [2] 3
2005-02-26 01:12:14
Subject: Re: Konkurs
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Co do koloru to nie wiadomo. Ewentualnie mozna zmieniac kolory logo dla potrzeb np podkoszulkow. Jezeli chcesz (cie) miec udzial w glosowaniu na logo to musisz (cie) sie zarejestrować, gdyz tylko zarejestrowani uzytkownicy beda mieli prawo glosu
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  

2005-03-01 01:11:38
Subject: Re: Konkurs
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Umiescilem dzisiaj regulamin konkursu na logo KFA. Prosze sie z nim zapoznac.

Regulamin konkursu
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  
2005-03-04 10:40:47
Subject: Re: Konkurs
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Wstawilem dzis nowe loga autorstwa akspider.
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  
2005-03-05 12:02:31
Subject: Re: Konkurs
jenny

applicant

Registered user
Number of posts: 4
Skąd: kielce
Joined us: 2005-02-25
Baaardzo fajnie jamar że wstawiłeś ten regulamin!!! Ja też radze sie wszystkim z nim zapoznac :-)
Polecam też zapoznac sie wszystkim z nowymi logami autorstwa akspider (nareszcie pojawiły sie ciekawe kolorki :-D ) spójrzcie na nr 19... co o tym myśliscie? Mi sie ta propozycja podoba baaardzo :-)
--
jenny
up  
2005-03-05 18:22:35
Subject: Re: Konkurs
Lestat

colonel
 
Registered user
Number of posts: 239
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-21
Fakt nr 19 to jest to ;-) Jestem za ;-) Pozostałe tez są fajne ;-) akspider masz talent ;-)
--
..::Matt::..
30l krewetkarium new :)
up male  
2005-03-05 18:44:08
Subject: Re: Konkurs
akspider

sergeant
 
Registered user
Number of posts: 71
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-02-04
Kolory zawsze można zmienić, nie ma problemu ... wszystko da się zrobić ... :-)
up female  
2005-03-05 20:16:32
Subject: Re: Konkurs
orzelek

colonel
 
Registered user
Number of posts: 212
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Sugerowalbym aby zakonczyc juz konkurs, mamy zwyciezce - Akspider i jej logo nr 19 :-)
up male  
2005-03-06 11:42:36
Subject: Re: Konkurs
kobi

captain

Registered user
Number of posts: 113
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-17
:-) jestem podobnego zdania, 19 rządzi.

--
Pozdrawiam
Kobi
up male  
2005-03-06 23:17:19
Subject: Re: Konkurs
gnom

colonel

Registered user
Number of posts: 225
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-17
A mnie najbardziej podoba sie nr 18! (Akspider)
Uzasadnienie:
1. jest kolorowe (duzo niebieskiego:-) ) i radosne jak nasze hobby:-)
2. jest rybka:-)
3. rybka jest neutralna a nie jakas paletka czy skalar. Symbol rybki powinien byc neutralny bo forumowicze maja rozne rybki przeciez
4. a juz w ogole byloby super gdyby dodac na gorze - wzorem nr 16 - wezykiem "kieleckie forum akwarystyczne" a na dole adres internetowy tego forum (ma to byc przeciez tez chyba reklama forum :-) ) Ale nawet bez tych zmian glosuje na 18!
up male  
2005-03-07 23:45:43
Subject: Re: Konkurs
Fajfer

colonel
 
Kolaska
Number of posts: 395
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-19
Macie racje 19 to jest to. Należy przy ocenie wziąć pod uwage późniejsze koszty druku naklejek czy innych materiałów reklamowych. Do dwóch kolorów wychodzi najtaniej. Pod warunkiem, że są to kolory np. czarny i niebieski lub czarny i czerwony.
Właśnie jestem w trakcie załatwiania naklejek do firmy, w której pracuje. Dużo kolorków, duże koszty druku.

--
Fajfer

672L Morskie SPS
up male  
2005-03-08 15:42:05
Subject: Re: Konkurs
jenny

applicant

Registered user
Number of posts: 4
Skąd: kielce
Joined us: 2005-02-25
no i tu masz Fajfer racje..bardzo trafne spostrzeżenie.. wydaje mi sie że 19 łączy w sobie wszystko co potrzebne i miłe dla oka.... Akspider, skąd ty masz tyle pomysłów?? :-D artysta z ciebie.. :-)
--
jenny
up  
2005-03-08 23:07:08
Subject: Re: Konkurs
akspider

sergeant
 
Registered user
Number of posts: 71
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-02-04
miałabym więcej pomysłów, ale nie chcę Wam w głowach już mieszać; naniosłam małe poprawki na logo 18 i dodałam jeszcze jedno... niedługo Jamar powinien zamienić strony... to zobaczycie i ocenicie ... ;-)
up female  
2005-03-09 09:43:09
Subject: Re: Konkurs
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
1. Info do wszystkich: zauwazylem ze niektorzy nie wiedza - wiec informuje, ze akspider to kobieta :-)
2. Zaktualizowalem Loga akspider
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  
2005-03-09 16:17:25
Subject: Re: Konkurs
akspider

sergeant
 
Registered user
Number of posts: 71
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-02-04
ha ha niezły jesteś Jamar ... tak akspider jest kobietą :lol: ale jaka to różnica ... :-D
up female  
2005-03-09 16:22:55
Subject: Re: Konkurs
jenny

applicant

Registered user
Number of posts: 4
Skąd: kielce
Joined us: 2005-02-25
widzisz Akspider..... jednak jakaś różnica jest. sorry nie wiedziałam ze jesteś kobietą :-D ale to i tak nic nie zmienia... 19 i tak mi sie podoba ;-) hehehe
--
jenny
up  
2005-03-09 16:52:45
Subject: Re: Konkurs
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa roślinne 2 640L

Number of posts: 4535
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
akaspider: chodzi mi o to zeby piszac do ciebie lub o tobie zwracali sie do ciebie wlasciwie jak do kobiety a nie jak do faceta. No chyba ze ci na tym nie zalezy :-) lub wolisz zeby myslano ze jestes facetem to sory (popelnilem blad chyba). Chcialem tylko zeby bylo wiadomo kto jest kim :-D i czym :lol:
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  
2005-03-09 22:10:24
Subject: Re: Konkurs
gnom

colonel

Registered user
Number of posts: 225
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-17
A ja teraz już jestem przekonany do 18.
Dlaczego ja zawsze muszę być inny...?;-) No ale co ja zrobię, że ostatnio nie lubię czarnego? To chyba przez tę zimę...
Akspider - super robota - gratuluję:-) .
Tak naprwdę to każdy ma w sobie zarówno męskie jak i żeńskie cechy. Ale nie każdy się do tego przyznaje;-)
up male  
2005-03-10 00:28:33
Subject: Re: Konkurs
Fajfer

colonel
 
Kolaska
Number of posts: 395
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-19
Po poprawkach przmawiają do mnie mutacje 19-stki, czyli 24 i 25. Dla mnie mistrzostwo świata 8-) . Chyba wyłania nam się lider w konkursie...ale do końca jeszcze parę dni. Zobaczymy jak to siędalej potoczy.
--
Fajfer

672L Morskie SPS
up male  
2005-03-10 12:17:11
Subject: Re: Konkurs
akspider

sergeant
 
Registered user
Number of posts: 71
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-02-04
spoko spoko, właśnie... mogą pojawić się jeszcze jakieś fajne pomysły, co do tej kobiety to dzięki Jamar, masz oczywiście rację ... :-)
up female  
2005-03-11 03:00:48
Subject: Re: Konkurs
orzelek

colonel
 
Registered user
Number of posts: 212
Skąd: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Gdyby do nr 19 dodac adres z nr 24 powstaloby idealne logo moim zdaniem :-) W nr 24 ksztalt tej rybki juz nie jest taki fajny
up male  
Pages (3) 1 [2] 3
 
Jump to forum:

Logowanie
Login hasło
Zapamiętaj te ustawienia i od tej pory loguj mnie automatycznie (przy pomocy "cookies").


Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć !

© 2005 Kieleckie Forum Akwarystyczne - KFA. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Strona wygenerowana po raz: 107651728
w tym 107651355 razy przez niezalogowanych użytkowników
0.015 | forum engine by Andrzej Sobczyk
Kasy Fiskalne Kielce | Drukarki Fiskalne Kielce | Wagi Sklepowe Kielce
Menu podręczne
  Strona główna
  Forum
<< Nawigator>>